Portal Kierowcy

Panel dla kierowców

W sekcji dla kierowców uzyskach odpowiedź na najczęściej padające pytania, pobierzesz aplikację, zapoznasz się z aktualnym dokumentami i wiele innych .

Odpowiedzi na pytania naszych przyszłych kierowców

Nie , mamy do wyboru dwie formy rozliczenia albo abonament albo prowizja od obrotu.

Dokumenty jakie wymagamy to:

-Dowód osobisty

-Dowód rejestracyjny

-Prawo Jazdy

-Licencja (TAXI)

-Legalizacja Taksometru (TAXI)

-Identyfikator (TAXI)

Nie , istnieje możliwość wynajmu aut od nas lub od wypożyczalni.

Twoje zarobki zależą m.in od twojego zaangażowania, liczby poświęconych godzin czy też standardu obsługi klienta

Nie , nie mamy wymogu oklejania aut, jednak oklejenie naszym logo niesie za sobą korzyści w postaci rabatów czy tez nadaniu priorytetów do zleceń.

Tak, nie mamy z tym problemu.

Telefon musi być wyposażony w system operacyjny Android w wersji minimum 4.1

Tak ,Rejestracji kierowcy dokonujemy na miejscu w biurze po skompletowaniu wszystkich dokumentów lub zdalnie za pomocą formularza.

Nie , nie narzucamy liczby godzin .Każdy kierowca sam decyduje ile czasu poświęca na pracę.

System w pierwszej kolejności typuje kierowcę który znajduje się na pierwszym  miejscu kolejki w danej strefie , jeżeli nie znajdzie kierowcy w strefie to szuka kierowcy który znajduje się najbliżej , na samym końcu zlecenie trafia na ogólnodostępną giełdę gdzie rządzi się zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Zależnie od kilku czynników.

Każdy kierowca ma obowiązek podjąć zlecenie ze strefy w której jest , ze strefy ościennej oraz z limitu kilometrów ustawianego samodzielnie .

Jeżeli masz oklejone auto nie powinno być żadnego problemu , jeśli jednak nie zdecydowałeś się na okleiny otrzymasz od nas logotyp do włożenia za szybę pojazdu.

Tak , każdy z naszych kierowców ma taki obowiązek. Jeżeli nie dysponujesz własnym terminalem, zawsze możesz wynająć go od nas.