Aplikacja Atu Taxi Warszawa

Zamawiaj i płać przez aplikację do zamawiania taxi za przejazdy i otrzymuj dodatkowe RABATY nawet do 25%

Dzięki naszej aplikacji taxi szybko i łatwo zamówisz tanie taxi na terenie Warszawy i okolic.

Aplikacja pozwala na dodanie jednej lub kilku kart płatniczych w celu dokonania wygodnej płatności za kurs, jeżeli nie chcesz podpinać karty możesz zapłacić u kierowcy klasycznie gotówką

Dostępność

Aplikacja dostępna jest w wersji mobilnej na platformie App Store – dla urządzeń marki Apple, oraz w Sklepie Play – dla pozostałych smartfonów.

Bezpieczeństwo

Aplikacja Atu Taxi pozwala zabezpieczyć swoja transakcję poprzez ustawienie kodu PIN.

Możesz także określić maksymalna kwotę jaką ma zostać obciążony twój rachunek.

Komfort

Program pozwala śledzić bieżącą pozycję swojej TAXI oraz monitorować wszystkie swoje zamówienia . 

W aplikacji możesz dodawać adresy do ulubionych aby jeszcze łatwiej zamawiać nasze taksówki oraz przeglądać historię przejazdów .

Pobierz na telefon z systemem android lub iOS

Zainstaluj naszą aplikację Atu Taxi i zacznij korzystać z rabatów

Aplikacja mobilna – najwygodniejszy sposób zamawiania taxi

Czasem zapominasz portfela, ale telefon masz zawsze przy sobie. Odkąd można płacić kartą podpiętą do aplikacji Twojego banku albo blikiem, a prawo jazdy mieć widoczne jedynie w aplikacji mObywatel to właśnie telefon stał się naszym małym centrum dowodzenia. Aplikacje mobilne, w tym aplikacja do zamawiania TAXI, oddają nam nieocenione usługi i dzięki nim zawsze mamy poczucie panowania nad sytuacją.
Korzystanie z aplikacji mobilnych daje użytkownikom wiele profitów. W przypadku aplikacji ATU TAXI są to rabaty.

Aplikacja do zamawiania taksówek to najwygodniejsza forma szybkiego kontaktu z firmą przewozową. W duży mieście aplikacja pozwala stwierdzić skąd jedzie zamówiony samochód oraz jak szybko trafi do miejsca docelowego. Aplikacja pozwala śledzić bieżącą pozycję swojej TAXI oraz monitorować wszystkie wcześniejsze zamówienia. Jest łatwa oraz intuicyjna w obsłudze. Pobrana na dowolny smartfon lub iPhone stanie się Twoim nieodłącznym sprzymierzeńcem podczas podróży po aglomeracji warszawskiej.

Zamawiaj przez aplikację i zyskaj rabat

Jeśli będziesz systematycznie korzystał z naszej aplikacji, możesz liczyć na rabaty nawet do 25%. Aplikacja jest więc dla Klientów ATU TAXI czymś w rodzaju gwarancji lojalnościowej, dzięki której zyskują nie tylko upusty cenowe, ale także możliwość bezpiecznych płatności, co jest nie bez znaczenia, gdy w grę wchodzi reżim sanitarny związany z pandemią koronawirusa.

Aplikacja ATU TAXI przygotowana jest zarówno dla systemu Android jak i IOS. Możesz do niej dopiąć jedną lub kilka kart płatniczych, ale jeśli obawiasz się tego rodzaju płatności, nasz kierowca zawsze może odebrać od Ciebie opłatę w gotówce albo kartą w samochodzie.

Jak na profesjonalną firmę przystało, jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na potrzeby Klienta. Atrakcyjny cennik, oświadczeni i życzliwi kierowcy oraz dbałość o maksymalny komfort podróży i bezpieczeństwo sanitarne sprawiają, że nie warto szukać innych możliwości przemieszczania się po Warszawie. Aplikacja mobilna ATU TAXI to strzał w dziesiątkę.