Taxi na lotnisko Warszawa Modlin, Chopina

Jeżeli Planujesz lot samolotem i wybierasz się na lotnisko lub wracasz z podróży i potrzebujesz szybko dostać się do domu –

Zamów Atu Taxi!

Podróż Taksówką na lotnisko to bardzo dobry pomysł, zawsze przemieszczasz się w komfortowych warunkach za dobrą cenę i nie musisz tłoczyć się z walizkami w komunikacji miejskiej. Dzięki temu wiesz, że w drodze na długo wyczekiwany urlop lub delegacje służbową nie spotka cię niemiła niespodzianka.

Masz możliwość zamówienia auta na „już” lub nawet z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Ceny jakie proponujemy za podróż z/na Lotnisko Chopina z centrum Warszawy zaczynają się już od 29 zł zł a do lotniska w Modlinie 119 zł. Jeżeli chcesz nasz kierowca zawiezie cię na każde lotnisko w kraju a cenę poznasz klikając tutaj

Rozwiń cennik i zobacz cenę naszej usługi „Taxi lotnisko” ze swojej lokalizacji.

Taxi Modlin — szybko i komfortowo

Dwa lotniska w Polsce centralnej: w Warszawie i pobliskim Modlinie rocznie odprawiają  ponad milion pasażerów z całego świata. To stąd polecić można na wakacje, do pracy, w podróż służbową. Wystarczy kupić bilet na samolot, czasami za naprawdę niewielkie pieniądze i dotrzeć do portu lotniczego na czas. Taxi na lotnisko to najlepszy, bo najbezpieczniejszy i najpewniejszy sposób transportu z Warszawy i okolic.

Masz ze sobą walizki, dokumenty, jedziesz z rodziną, spieszysz się? Podróż na lotnisko może być niezwykle stresująca. Nie wiesz, czy Twój samochód nie zawiedzie, czy znajdziesz miejsce na parkingu w pobliżu wejścia do hali odpraw albo, czy autobus nie zostanie unieruchomiony na drodze lub nie będzie zbyt zatłoczony, by wsiąść do niego z walizkami.

Taksówka przyjedzie zawsze i odwiezie Cię na czas. Taxi do Modlina lub na lotnisko Chopina obsługuje klientów z Warszawy i okolic, między innymi z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz turystów, którzy z Warszawy wyruszają w dalszą drogę i szukają sprawnej i taniej taksówki w pobliżu dworca kolejowego. Dzięki nam szybko i komfortowo można przemieszczać się wygodnym samochodem z kierowcą, który pomoże spakować walizki, zna trasy, które nie korkują się i ma możliwość dojazdu pod same drzwi hali odlotów i przylotów. Sprawny przejazd na lotnisko zmniejsza stres, który zawsze towarzyszy podróżowaniu. 

 

Cennik Taxi Modlin lotnisko w Warszawie

Mapa dzielnic - cennik taxi modlin na lotnisko

159 zł* lub 199 zł**

*Cena obowiązuje w dzień powszedni w godzinach 6-22.
** Cena obowiązuje w dzień powszedni w godzinach 22-6 oraz w niedziele i święta.

179 zł* lub 219 zł**

*Cena obowiązuje w dzień powszedni w godzinach 6-22.
**Cena obowiązuje w dzień powszedni w godzinach 22-6 oraz w niedziele i święta.

199 zł* lub 269 zł**

*Cena obowiązuje w dzień powszedni w godzinach 6-22.
** Cena obowiązuje w dzień powszedni w godzinach 22-6 oraz w niedziele i święta.

*** Ceny obowiązują również w odwrotnym kierunku.

W/w ceny nie obowiązują w przypadku modyfikacji zlecenia poprzez dodanie wymagań takich jak: Fotelik, auto typu combi, auto typu bus oraz zmiany trasy przejazdu.

Taxi na lotnisko w Warszawie — zamów wygodnie przez aplikację!

Jeśli chcesz dotrzeć na lotnisko Chopina, nie musisz korzystać z zatłoczonej komunikacji miejskiej, szukać właściwego autobusu, przeciskać się między innymi pasażerami z kompletem ciężkich walizek. Zamów taxi na lotnisko przy pomocy prostej, intuicyjnej aplikacji. Dzięki niej wiesz, kiedy dotrze do Ciebie taksówka i masz pewność, że nie spóźnisz się na żaden samolot.

Z pomocą aplikacji zamówisz Taxi Modlin na „już” lub na kilka dni do przodu. Odbieramy także zamówienia telefonicznie, gwarantując szybką reakcję i wysłanie doświadczonego kierowcy pod wskazany adres. Taxi do Warszawy lub Modlina to rozwiązanie dla osób podróżujących samodzielnie, z rodziną lub współpracownikami.

Warszawa Modlin taxi - z nami najtaniej!

Nie chcesz korzystać z usług nieznanych Ci korporacji taksówkarskich ani prywatnych kierowców, którzy nie zawsze mają uprawnienia do wożenia osób? Taxi na lotnisko można zamówić telefonicznie albo przez aplikację, na już lub z wyprzedzeniem. Sprawnie zabieramy pasażerów z Warszawy i okolic i błyskawicznie, ale zawsze bezpiecznie dostarczamy ich na lotnisko Modlin i Chopina lub w każde inne dowolne miejsce.

Dysponujemy sprawdzonymi, niezawodnymi samochodami, wygodnymi i z przestronnymi bagażnikami na torby podróżne oraz walizki. Działamy zawsze z myślą o dobru klienta, a nasi kierowcy to osoby doświadczone, kulturalne i sprawnie poruszające się po zatłoczonych ulicach stolicy i na trasach do lotniska Modlin.