Taxi bagażowe Warszawa

Taxi bagażowe

Transport bagażowy i przeprowadzki z firmą Atu Taxi.

Nowoczesna flota

Nasza firma dysponuje flotą nowoczesnych taksówek bagażowych, które przystosowane są do przewozu mebli, sprzętu RTV, AGD oraz wielu innych przedmiotów.

Tanio i solidnie

Jak na profesjonalne i tanie taxi przystało, przewozimy tanio i solidnie. Zlecone nam usługi transportowe wykonujemy w sposób profesjonalny i z należytą starannością.

Indywidualne podejście

Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a zamówiony transport czy przeprowadzka wykonywane są szybko i dokładnie, przy zachowaniu najwyższych norm. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Dla kogo tanie taxi bagażowe w Warszawie?

Taxi bagażowe w Warszawie to usługa skierowana do wszystkich, którzy pilnie potrzebują zrealizować transport. Polega ona na wynajęciu samochodu dostawczego z kierowcą, w celu przewiezienia wszystkiego, co nie zmieści się w samochodzie osobowym. Nie tylko dostarczamy ładunki pod wskazany adres – na życzenie klienta pomagamy w ich wniesieniu i rozpakowaniu. Wystarczy zadzwonić i zamówić naszą tanią taksówkę bagażową w Warszawie.

Sprawdzona taksówka bagażowa w Warszawie

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu powierzone w nasze ręce zlecenia realizujemy w pełni profesjonalnie. Nasze taksówki bagażowe są odpowiednio przygotowane do przewozu ciężkiego i dużego gabarytowo transportu. Posiadamy odpowiedni sprzęt, w tym wózki i pasy do noszenia oraz pełną gamę materiałów do zabezpieczenia transportowanych towarów. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy zadbają o przewożone mienie. Doskonała znajomość topografii Warszawy pozwala naszym kierowcom szybko, a przy tym bezpiecznie przetransportować każdy ładunek. Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Cennik taksówki bagażowej

Jako tanie taxi bagażowe w Warszawie oferujemy atrakcyjne ceny przewozu ładunków. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Warszawska firma ATU TAXI oferuje swoim klientom nie tylko usługi z zakresu wynajmu taxi bagażowego. Zapewniamy również standardowy przewóz osób taksówkami w naprawdę konkurencyjnych cenach – już od 1,90 zł za każdy przejechany kilometr. Wygodne zamawianie taksówki dzięki aplikacji mobilne na urządzenia z systemem iOS i Android. Akceptujemy płatności kartą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Przeprowadzki

Gabaryty

Jesteśmy w stanie przewieźć rzeczy o małych i dużych gabarytach. Przestrzeń ładunkowa pojazdów o wymiarach do: 3,7 x 1.8 x 1.9 metra.

Bezpieczeństwo

Dbamy o to, aby przewożone rzeczy były odpowiednio zabezpieczone

Jakość

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy świadczą usługi transportowe na najwyższym poziomie

Pomoc

Nasi kierowcy są do Państwa dyspozycji. Chętnie pomogą wnieść i załadować sprzęt.

Cennik usług transportowych

Opłata za godzinę korzystania z usługi transportowej na terenie m.st Warszawy niezależnie od dystansu kursu.

Każde kolejne 15 minut powyżej godziny – 25 zł

99 zł

Opłata za godzinę korzystania z usługi transportowej z czynną pomocą kierowcy (pomoc w załadunku/rozładunku bez usługi tragarza-wnoszenie po schodach) na terenie m.st Warszawy niezależnie od dystansu kursu.

Każde kolejne 15 minut powyżej godziny – 40 zł

199 zł
49 zł/os./h

Opłata liczona jest w tzw. „Kółku”

3 zł/km