Taxi dla firm

Kompleksowa obsługa bezgotówkowa firm

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy możliwość rozliczania się wygodnie Voucherem za przejazdy służbowe.

Jesteśmy w stanie zaproponować bony jednorazowe lub Vouchery wielokrotnego użytku na przewóz osób lub inne oferowane przez nas usługi.

Napisz do nas na adres e-mail: adriansujkowski@atu-taxi.pl

lub zadzwoń pod numer + 48 690 030 744

Posiadamy dwie formy rozliczeń
Pre-paid

Karty przedpłacone

Każdy z naszych klientów biznesowych ma możliwość zabezpieczenia swoich voucherów za pomocą dodania dedykowanych numerów telefonów, ustalenia kwot dostępnych do wykorzystania przez pracownika, czy też ustalenia harmonogramu dostępności kart, np. tylko w dni robocze.

Post-paid

Karty z odroczonym terminem płatności.

Do każdej faktury dołączamy raport o obrocie bezgotówkowym z podziałem na pracowników czy tez poszczególne grupy kart(np. działy w firmie ), a ponadto po każdym kursie na dedykowany adres mailowy wysłany zostaje automatyczny mail ze szczegółami zamówienia.

taxi dla klientów biznesowych

W dużej aglomeracji miejskiej poruszanie się taksówkami w celu realizowania obowiązków zawodowych to już norma. Ani prywatny samochód, natykający się co rusz na ograniczenia związane z parkowaniem, ani komunikacja zbiorowa, rzadko kursująca zgodnie z rozkładem jazdy, nie dają pracownikom firm i korporacji gwarancji, że uda się na czas dotrzeć na umówione wcześniej spotkanie.

Chcesz uzyskać ofertę bezgotówkową?

napisz do nas lub zadzwoń

Taksówka dla biznesu

Taksówka dla biznesu to rozwiązanie nie tylko maksymalnie wygodne – z uwagi na możliwość terminowego zrealizowania wszystkich zobowiązań, ale także bardzo ekonomiczne. Korzystne formy rozliczeń – vouchery wielokrotnego użytku, karty przedpłacone i karty z odroczonym terminem płatności – pozwalają na swobodne dysponowanie kwotami, jakie  można przeznaczać na służbowe podróże po mieście.

Zachowanie reżimu sanitarnego gwarantuje naszym pasażerom biznesowym maksymalne bezpieczeństwo także, jeśli korzystają z taksówek wielokrotnie w ciągu dnia. Nasi kierowcy doskonale znają topografię miasta, wygodne skróty i objazdy pomagające ominąć korki, co ułatwia klientom biznesowym realizację wielu celów w krótkich odstępach czasu.

Aplikacja dla korporacji TAXI

Dzięki możliwości korzystania z aplikacji ATU TAXI zamawianie taksówek jest szybkie i bezproblemowa. Już na etapie składania zamówienia należy poinformować dyspozytora o preferowanej formie płatności albo zgłosić realizację kursu rozliczanego bezgotówkowo. Zarówno zamawianie taksówki przez aplikację, jak i w sposób tradycyjny skutkuje podstawieniem samochodu, w którym klienci biznesowi przewożeni będą w komfortowych warunkach. Klientom biznesowym oraz najbardziej wymagającym oferujemy także VIP taxi. 

ATU TAXI realizuje zarówno kursy na terenie Warszawy, jak i kursy międzymiastowe i międzynarodowe.

Korzystanie z usług ATU TAXI to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podczas każdego przejazdu realizowanego w celu wypełnienia obowiązków zawodowych. Nasi klienci biznesowi – firmowi lub korporacyjni – jednoznacznie deklarują: ATU TAXI to najlepsze taksówki dla biznesu.